Ο πολιτισμός των 1000 m²
|
|
|
|
Περισσότερος χώρος για τη φύση, περισσότερος χώρος για τους ανθρώπους, τέλος στη σπατάλη γης λόγω αναποτελεσματικής χρήσης, τέλος στην καταστροφή της φύσης λόγω ανούσιας αναποτελεσματικότητας.
|
Ο κανόνας 111: 1 m² 1 EUR 1 έτος
|
|
|
|
Είναι δυνατόν να καταβληθεί φόρος χρήσης γης 1 ευρώ ανά τετραγωνικό μέτρο και έτος για την αίτηση αυτή; Αυτό τροποποιήθηκε με μερική χρήση και μερική φύση.
|
Κίνδυνος της γεωργίας μεγάλης κλίμακας
|
|
|
|
Τα αναποτελεσματικά συστήματα όχι μόνο καταστρέφουν τη φύση με τις τεράστιες απαιτήσεις τους σε χώρο, αλλά είναι επίσης αναξιόπιστα και μπορούν να λειτουργήσουν μόνο με τεράστια προσπάθεια.
|